Skip to content Skip to footer

Розробка сайтів. Додаткові послуги

MAGICWD

Додаткові послуги для доопрацювання сайту: їх види та користь

Запуск сайту складається з безлічі етапів, які потрібно виконати для налаштування привабливого для відвідувачів майданчика. Недостатньо просто створити веб-ресурс, його потрібно грамотно наповнити, налаштувати та підтримувати. Для цього допоможуть додаткові послуги з розробки від команди MagicWD.

Як ми допомагаємо зробити сайт якісним

У нас розроблені спеціальні напрямки послуг, щоб виводити сайти на якісний технічний та візуальний рівень.

Поліпшити ваш сайт можна за допомогою таких дій:

1
Створення фірмового стилю
Стилізоване оформлення по вашій ніші з фірмовими атрибутами компанії показує статус та виділяє між конкурентами. Розробляємо логотипи, графіку для оформлення сторінок та документів, візитки та інші візуальні елементи для презентабельного ведення сайту та обслуговування клієнтів.
2
Аудит сайту
Проводимо глибоку перевірку сайту, який був створений раніше. Це дозволяє виявити технічні та маркетингові помилки, які перешкоджають успішному розвитку ресурсу. Складаємо перелік конкретних недоробок, а також рекомендації щодо їх усунення. Перевірка вашого сайту та виправлення дасть можливість оптимізувати його та налаштувати під пошукове просування.
3
Доробка сайту
Ця категорія послуг пов'язана з розширенням можливостей сайту - доповненням функцій, створення сторінок, зміна або внесення змін до дизайну. Не важливо, коли був створений ваш сайт та ким, ми допоможемо його модернізувати та вдосконалити, розширивши функціональні можливості новими опціями та цікавими «фішками», формами під ваші бізнес-процеси.
4
Підтримка та обслуговування
У ході роботи сайту можуть виникати різні збої та потреби у техроботах. Для того, щоб не хвилюватися в таких ситуаціях, слід мати підтримку компетентних фахівців. Наша команда забезпечує технічну підтримку, щоб ваш сайт був безпечним та стабільно функціонував.

У MagicWD надають усі ці послуги для сайтів різних типів – сайти-візитки, Landing Page, інтернет-магазини та каталоги, корпоративні та індивідуальні сайти. Проконсультуємо, проаналізуємо вашу ситуацію та підберемо найкращі стратегії для покращення веб-майданчика вашого бізнесу.

Чому варто скористатися нашими послугами доопрацювання сайтів

Веб-розробники MagicWD допомагають реалізувати будь-які ідеї, щоб зробити ваш сайт більш комфортним для відвідувачів та для ваших робочих завдань. На нас ви можете покластися у різноманітних технічних питаннях доопрацювання.

Співпраця з нами – це:

Також надаємо послуги копірайтера, щоб ваш сайт був якісно зроблений технічно і з тематичним наповненням. Зверніться до нас, щоб обговорити усі деталі вашого проекту.

Чому варто скористатися нашими послугами доопрацювання сайтів
1
2
3
4

Magicwd

Интернет магазин под ключ за 349 $

с удобной админкой