Skip to content Skip to footer

Просування

MAGICWD

Просування сайту: робота наша – результат ваш

Послуги з просування сайту орієнтовані на певну мету – підвищення конкурентоспроможності, збільшенням прибутку, розвиток бізнесу. Наші замовники отримують конкретний «відчутний» результат як ефективного просування ресурсу в пошукових системах.

Команда MagicWD має багатий досвід просування сайтів. Особливе місце у цій роботі займають SEO просування, SEO оптимізація та контекстна реклама.

Напрями просування сайту

За роки роботи наша команда набула крутих навичок з просування сайтів і чудово уявляємо, що саме може знадобитися вашому ресурсу. Наші фахівці знають, на чому сфокусуватися, як уникнути «підводного каміння», правильно вибрати інструменти просування. У нашому арсеналі:

1
комплексне просування сайту (пошукова розкрутка в ТОП органічній видачі)
2
просування інтернет-магазинів, у тому числі СЕО-оптимізація ресурсу
3
успішний новий сайт прямо з моменту запуску
4
робота з просування багатомовних сайтів
5
заходи щодо SEO-оптимізації для покращення результату видачі пошукових систем
6
індивідуальний SEO-аудит, аналіз та рекомендації спеціаліста

Ми збільшимо видимість сайту серед користувачів цільової аудиторії, підвищимо відвідуваність та конверсію відвідувачів у клієнтів. Для цього потрібна комплексна робота з трафіком: контент-маркетинг, реклама, соцмережі, пошукова видача. При грамотному використанні все це гармонійно доповнює один одного, даючи відмінний результат.

Ми допоможемо збільшити кількість продажів за допомогою digital-інструментів. Для цього буде ретельно складено оптимальний план заходів, який виведе ресурс у ТОП Гугл видачі та викличе інтерес ЦА.

Навіть якщо сайту ще немає, доцільно замовити оптимізацію на етапі розробки. Це дозволить отримати ресурс, вже підготовлений для залучення споживачів та партнерів із пошукових систем.

Вихід бізнесу на міжнародний рівень потребує його оптимізації під іноземним покупцем. Цей крок допоможе збільшити обсяги продажу та розширити цільову аудиторію на міжнародному ринку.

В рамках SEO-аудиту буде виявлено слабкі місця та вироблено стратегію їх подолання. В результаті сервіс стане більш зручним для користувачів, буде враховано рівень конкурентів, виявлено причини низького рейтингу пошукових систем.

Розкрутка ресурсу: навіщо та як

Коротко і зрозуміло про користь просування сайту і чому це важливо, можна висловити кілька рядків. Розкрутка сайту принесе відчутну користь у вигляді:

1
отримання та зростання прибутку від проекту
2
збільшення кількості клієнтів, оскільки сайти на лідируючих позиціях викликають більше довіри
3
зростання відвідуваності - користувач рідко заходить на сайти, що не випадають у ТОП
4
високої конверсії, що істотно випереджає рекламну

Комплексне просування сайту – це високоефективний бізнес-інструмент, за допомогою якого ресурс успішно приваблює відвідувача, стимулюючи стати клієнтом. Для цього ми складемо персональний план оптимізації, щоб максимально ефективно використати всі доступні можливості для розкручування конкретного ресурсу. Наш пріоритет – індивідуальна робота із замовником, пошук дієвої стратегії з урахуванням особливостей бізнесу. Сюди увійдуть оцінки майданчиків-конкурентів, аналіз існуючої стратегії, розробка контент-плану та інші інструменти досягнення потрібних показників.

Наші послуги

seo продвижение
1
seo оптимизация
2
контекстная реклама
3

Magicwd

Интернет магазин под ключ за 349 $

с удобной админкой