Skip to content Skip to footer

Інтернет магазин

Інтернет магазин

MAGICWD

Переваги продажів через інтернет-магазин та його грамотне створення з унікальним дизайном

Інтернет продажу активно зростають у показниках і навіть витісняють традиційні методи покупок. Тому якщо компанія не має веб-майданчика для здійснення продажів через сайт, вона втрачає великий пласт покупців і доходу. Інтернет-магазин – це ресурс, необхідний для успішного розвитку бізнесу. Команда MagicWD створить вам якісний інтернет-магазин на WordPress з використанням плагіна Woocommerce, щоб ви змогли охопити більшу аудиторію.

Як ми створюємо інтернет-магазини

У роботі над проектом наша команда повністю занурюється в інтереси замовника. Підбираємо для розробки сайту потрібних спеціалістів під цілі проекту – це веб-розробники та програмісти. При необхідності створити унікальний дизайн, що продає, будуть задіяні веб-дизайнери. В інших випадках можна скористатись готовими шаблонами для економії бюджету. Також до проекту можемо підключити контент-менеджерів, копірайтерів та СЕО-фахівців, якщо потрібно не лише створення сайту, а також його наповнення та SEO-просування.

З нами ви отримуєте:

Допоможемо відкрити інтернет-магазин, вартість якого буде оптимальною для українського ринку розробок. Вартість залежить від обраних функцій, які потрібні для вашого сайту. Наші фахівці працюють з усіма видами опцій та можуть впровадити функцію промокодів та знижок, ярлики для товарів за типом акційні, новинки, топ, фільтри товарів, кнопки дзвінка та купити в 1 клік. Також інші можливості для покращення торгівлі на вашому сайті.

Чому вигідно замовляти розробку від MagicWD

Ми застосовуємо сучасні технології розробки та оптимізації, щоб у вашому інтернет-магазині швидко провантажувалися сторінки. Це дозволяє утримувати відвідувачів та залучати більше клієнтів. Також забезпечуємо коректний запуск сайту на будь-яких мобільних пристроях за рахунок адаптивних версій.

Продавати через інтернет-магазин це означає створити для покупця комфортні умови покупок, тим самим розширити можливості своєї компанії. Якщо вам потрібно розробити недорогий інтернет-магазин, наша команда забезпечить вашому ресурсу:

01

опрацювання модулів зв'язку для зручного сервісу – блоків відгуків, форм консультації та розділу Питання—Відповідь

02

створення продуманого інтерфейсу для керування товарами з можливістю редагувати наповнення

03

встановлення smart фільтрів для зручного пошуку за позиціями

04

впровадження особистого кабінету для реєстрації на сайті з метою отримувати знижки, актуальні пропозиції, інформацію про події

На MagicWD можна замовити створення інтернет-магазину з конфіденційністю вашого проекту та отримати якісний та безпечний веб-сайт.

Зв'язатися з нами    Magicwd

    Интернет магазин под ключ за 349 $

    с удобной админкой